درباره ما

Skip Navigation Linksخانه > درباره ما

درباره کشتارگاه صنعتی کرج راک

شرکت دامپروری و کشتارگاه صنعتی کرج راک به مساحت 2 هکتار و بیش از 6 هزار متر زیر بنا در سال 1376 با اخذ مجوز از وزارت جهاد کشاورزی و اداره کل دامپزشکی استان تهران و با صدور پروانه بهره برداری به صورت صنعتی فعالیت خود را آغاز نموده است. ظرفیت اسمی این کشتارگاه 150 رأس دام سنگین و یک هزار رأس دام سبک و 3 تن قطعه و بسته بندی گوشت و بسته بندی آلایش خوراک دامی طی یک روز می باشد. مدیر عامل این شرکت جناب آقای نعمت صادقی از ابتدای تأسیس به عنوان سهامدار و از سال 1384 در سمت مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره در این مجموعه فعالیت دارند. از اعضای هیئت مدیره شرکت دامپروری و کشتارگاه صنعتی کرج راک می توان به جناب آقای حاج ابراهیم پورطاری به عنوان رئیس هیئت مدیره، جناب آقای حاج محمود صادقی به عنوان نایب رئیس هیئت مدیره، حاج احمد رنجبر تهرانی در سمت بازرس شرکت، جناب آقای حاج تیمور جمالی و جناب آقای محسن رشت آرای اشاره نمود. لازم به ذکر است تمامی اعضای هیئت مدیره از سهامداران شرکت نیز به شمار می روند.

در این واحد تولیدی و خدماتی حدود 200 نفر به صورت مستقیم مشغول به کار بوده و برای چندین برابر این تعداد نیز به صورت غیر مستقیم اشتغالزایی صورت پذیرفته که با این شرکت در ارتباط می باشند. علی رغم موانع و مشکلات فروانی که وجود داشته، این شرکت با افتخار اعلام می کند که تاکنون از هیچ گونه تسهیلات دولتی استفاده ننموده است و از ابتدای فعالیت تاکنون کلیه هزینه ها با کمک مالی سهامداران و از محل درآمدهای خدماتی با وجود تمامی مشکلات پرداخت شده است.

شرکت دامپروری و کشتارگاه صنعتی دام کرج راک با در اختیار داشتن چندین سردخانه و پیش سردکن با ظرفیت نگهداری در حد انبوه، ژنراتور برق اضطراری (صنعتی) امکان استفاده بهینه در مواقع اضطراری را در زمینه محصولات گوشتی و آلایشی دارد.

به کار گیری پرسنل متخصص و کارآزموده و بهره گیری از دامپزشکان مجرب و متعهد و راهنمایی و مساعدت اداره کل دامپزشکی استان تهران و استان البرز و نظارت نماینده ولی فقیه به عنوان ناظر بر ذبح شرعی و استفاده از تکنولوژی روز از اصلی ترین ارکان موفقیت این شرکت به شمار می روند.

اطلاعات تماس

آدرس: کرج، جاده شهریار، هفت جوی

info@karajrak.ir :ایمیل

+98 21 4689 2112:تلفن

+98 21 4689 2106:فکس

با کرج راک همراه باشید