خدمات

Skip Navigation Linksخانه > خدمات

خدمات کشتارگاه صنعتی کرج راک

فرآیند عمل در کشتارگاه صنعتی دام کرج راک به صورتی است که قبل از ورود دام به سالن های کشتار، دام به مدت 24 ساعت در سالن های انتظار گاوی و گوسفندی که به صورت مجزا از یکدیگر ساخته شده اند، نگهداری می شوند و پس از رفع اضطراب های ناشی از حمل دام که تأثیر زیادی در کیفیت گوشت دارد و انجام بازرسی های قبل از کشتار، دام به سالن های کشتار هدایت می شود و با حضور نماینده ولی فقیه و ناظر شرعی عمل ذبح شرعی توسط کادر مجرب که دوره تخصصی در این زمینه دیده اند، انجام می گیرد.

سالن های کشتار (گاوی -گوسفندی) با در نظر گرفتن گرفتن تمامی عوامل برای رعایت اصول بهداشتی و تجهیزات پیشرفته طراحی و ساخته شده است که چنانچه در هر قسمتی عوامل بیماری زا مشاهده گردد برای خارج کردن لاشه های مشکوک بیماری مسیرهای مناسبی در خط پیش بینی شده است و کلیه اجزاء و عوامل آلوده بلافاصله بعد از تشخیص واحد بازرسی بهداشتی از سالن کشتار توسط شوتینگ هایی که در نظر گرفته شده به طبقه زیرین سالن کشتار منتقل و از آنجا به کوره های لاشه سوز منتقل می گردد.

در کلیه ایستگاه های خط کشتار استریل کننده ها و شستشو دهنده هایی وجود دارند که برای جلوگیری از آلودگی و عفونت های ثانویه پس از هر بار تماس اپراتورها با لاشه، دست و ابزار مورد استفاده استریل می شوند. انتقال لاشه ها در سالن کشتار و حرکت آن تا محل بارگیری به صورت اتوماسیون صورت می گیرد و تماس با لاشه بسیار اندک است. کلیه سطوح تجهیزات، دارای پوشش گالوانیزه و تمام استیل می باشد و کف سالن ها و دیوارها با پوشش های مناسب بهداشتی که امکان شست و شوی کامل را دارد فراهم شده و در کل یک مجموعه پیشرفته با ساز و کارهای پیش بینی شده در خط کشتار و سالن های آلایش امکان رعایت اصول و ضوابط بهداشتی را برای تولید یک محصول سالم و با کیفیت فراهم می نماید.

بسیاری از بیماری هایی که جزء بیماری های مشترک بین انسان و دام شناسایی شده اند از مصرف فرآورده های دامی آلوده و محیط های غیر بهداشتی و سنتی به وجود می آیند. این در حالی است که تولید گوشت در کشتارگاه های صنعتی امکان پیشگیری از بیماری های مشترک بین انسان و دام را فراهم می کند.

شرکت دامپروری و کشتارگاه صنعتی دام کرج راک با در اختیار داشتن چندین سردخانه و پیش سردکن با ظرفیت نگهداری در حد انبوه، ژنراتور برق اضطراری (صنعتی) امکان استفاده بهینه در مواقع اضطراری را در زمینه محصولات گوشتی و آلایشی دارد.

به کار گیری پرسنل متخصص و کارآزموده و بهره گیری از دامپزشکان مجرب و متعهد و راهنمایی و مساعدت اداره کل دامپزشکی استان تهران و استان البرز و نظارت نماینده ولی فقیه به عنوان ناظر بر ذبح شرعی و استفاده از تکنولوژی روز از اصلی ترین ارکان موفقیت این شرکت به شمار می روند.

اطلاعات تماس

آدرس: کرج، جاده شهریار، هفت جوی

info@karajrak.ir :ایمیل

+98 21 4689 2112:تلفن

+98 21 4689 2106:فکس

با کرج راک همراه باشید